AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere Luigi Ferrero nga seria Brugge

$ 36.94

In stock

Category:

Alumini i farkëtuar me cilësi të lartë – për ngrohje të shpejtë dhe të njëtrajtshme të sipërfaqes Veshje jo ngjitëse me efekt mermeri I përshtatshëm për: pllakë elektrike, gaz, xhami qeramike, halogjene dhe me induksion I sigurt në larës enësh I përshtatshëm për gatim të shëndetshëm dhe pa yndyrë Pastrim i lehtë

Be the first to review “Tenxhere Luigi Ferrero nga seria Brugge”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu