AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere me kapak Muhler, MR-406, inox, 20 cm, 3.1 L

L 2,500.00

In stock

Category:

Për të krijuar pjata të bujshme, në të cilat shija e ushqimit dhe erëzave mund të gjendet e plotë, këshillohet gjithmonë të zgjidhni enët me kujdes. Tenxheret Muhler janë prej çeliku të pandryshkshëm të cilësisë së lartë, me një bazë të kapsuluar në 3 shtresa për shpërndarje uniforme të temperaturës.

Tenxherja me kapak nga Muhler mund të pastrohet lehtësisht si me dorë ashtu edhe në pjatalarëse, është e qëndrueshme dhe rezistente me kalimin e kohës.

Shënime
Produkt i përputhshëm me pjatalarëse.
Dorezat janë rezistente ndaj nxehtësisë.

Burimi i nxehtësisë Halogjen me gaz
elektrik qeramik

Karakteristikat

Lartësia 12 cm
Diametri 20 cm
Pesha 0,98 kg
Materiali Çelik inox
Kapaciteti 3.1 L
Materiali i produktit Çelik inox
Lloji Me mbulesë
Tipi i produktit tenxhere
Be the first to review “Tenxhere me kapak Muhler, MR-406, inox, 20 cm, 3.1 L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu