AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender 3 në 1 HOMA HB-488, Atlanta

$ 0.00

In stock

Category:

Blender me blender dhe grirës 3 në 1 Formë e përshtatshme, ergonomike për përdorim të lehtë 2 nivele funksionimi Grykë e ndashme për përzierje Teh inox Teh inox Teh inox 500ml Tas prerës 600ml Enë matëse 400V50V-20Hz 60 Hz

Be the first to review “Blender 3 në 1 HOMA HB-488, Atlanta”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu