AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Thithëse me ajër të madh 5 litra. 1450w HOMA

$ 89.70

In stock

Category:

Fryerja e ajrit. Depozita për skuqje me kapacitet 5Ltr.

Shporta për skuqje dhe rezervuar vaji me shtresë jo ngjitëse.

Ushqim i shpejtë, i lehtë, i shëndetshëm dhe i shijshëm.

7 menu gatimi automatik: Pica, patate të skuqura dhe ushqime të ngrira, karkaleca, peshk, pulë, mish dhe perime.

Lehtë për t’u pastruar.

Shportë miqësore me pjatalarëse.

Ushqim i shpejtë, i lehtë, i shëndetshëm dhe i shijshëm.

Kohëmatësi: 30 min.

Treguesi i dritës për ngrohje.

Ekran LED.

Kontrolli i temperaturës nga 80°C deri në 200°C.

Mban ushqimin të ngrohtë deri në 30 min.

Elemente ngrohëse prej çeliku inox.

Me roje tifoze.

Fikja automatike me alarm gati.

Dorezë e ftohtë me prekje për rezervuarin e skuqjes.

Parandalimi i rrëshqitjes së këmbëve.

220-240V~50/60Hz, 1450W

Be the first to review “Thithëse me ajër të madh 5 litra. 1450w HOMA”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu