AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tigan i thellë Luigi Ferrero Atlanta FR-2892M 28×7,4cm

L 4,990.00

In stock

Category:

Alumini i farkëtuar me cilësi të lartë – për ngrohje të shpejtë dhe uniforme të sipërfaqes Trashësia e murit – 3mm Trashësia e skajit dhe e poshtme – 4.5mm Veshje jo ngjitëse e qëndrueshme me efekt mermeri dhe sipërfaqe e ashpër për efikasitet më të madh Buzë silikoni e kapakut për mbyllje dhe mbrojtje më të mirë të Veshje E përshtatshme për pjatalarëse dhe pjatalarëse elektrike, gaz, qeramike dhe me induksion

Be the first to review “Tigan i thellë Luigi Ferrero Atlanta FR-2892M 28×7,4cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu