iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Baule 100 litra

Çmimi origjinal qe: 1500 L.Çmimi i tanishĂ«m Ă«shtĂ«: 1050 L.

16 në stok

PĂ«rshkrimi

Veçori:
1. Kosha magazinimi tĂ« palosshme: KĂ«to çanta magazinimi janĂ« njĂ« version i pĂ«rmirĂ«suar i kazanĂ«ve tradicionalĂ« tĂ« magazinimit, me njĂ« dizajn tĂ« palosshĂ«m me njĂ« kornizĂ« metalike. Ky dizajn lejon grumbullimin dhe palosjen e lehtĂ«, duke kursyer hapĂ«sirĂ« ​​dhe duke ofruar komoditet tĂ« madh. PavarĂ«sisht nĂ«se keni nevojĂ« tĂ« lĂ«vizni apo tĂ« organizoni veshje sezonale, kĂ«to çanta magazinimi i bĂ«jnĂ« kĂ«to detyra shumĂ« mĂ« tĂ« lehta.
2. I gjithanshĂ«m dhe i lehtĂ« pĂ«r t’u pĂ«rdorur: Çanta e magazinimit e grumbullueshme Ă«shtĂ« e pĂ«rshtatshme pĂ«r pĂ«rdoruesit dhe nuk kĂ«rkon montim. Ato mund tĂ« vendosen nĂ« dhomat e gjumit, dollapĂ«t, papafingo, dhomat e magazinimit, bodrumet, nĂ«n shtretĂ«r, madje edhe nĂ« RV dhe bagazhe makinash. Ideale pĂ«r ata me hapĂ«sirĂ« ​​tĂ« kufizuar tĂ« jetesĂ«s qĂ« duan tĂ« ruajnĂ« organizimin, kĂ«to kosha pĂ«r ruajtjen e veshjeve janĂ« njĂ« zgjedhje e gjithanshme.
3. Stabilitet dhe grumbullueshmëri e përmirësuar: Kutia e ruajtjes së rrobave të palosshme përmban korniza metalike të integruara, duke trajtuar mungesën e ngurtësisë dhe grumbullueshmërisë që gjenden në çantat e zakonshme të ruajtjes. Me kontrollin e tyre të përmirësuar dhe kapacitetin e rritur të ruajtjes, ato ofrojnë stabilitet më të mirë dhe e bëjnë më të lehtë grumbullimin e artikujve. Nëse hapësira e dollapit tuaj është e kufizuar, mund të përdorni hapësirën e sipërme duke grumbulluar këta kosha të qëndrueshëm dhe fleksibël të magazinimit.
4. MadhĂ«sia ideale pĂ«r artikuj tĂ« ndryshĂ«m: Me njĂ« kapacitet prej 24 litrash, organizuesi i garderobĂ«s Ă«shtĂ« perfekt pĂ«r ruajtjen e peshqirĂ«ve, bluzave, pulovrave, pantallonave, pellushave, librave etj. PĂ«r familjet me shumĂ« veshje dhe shtroje tĂ« papĂ«rdorura sezonale, kĂ«to çanta magazinimi mund tĂ« ndihmojnĂ« nĂ« zgjidhjen e problemeve tĂ« rrĂ«mujĂ«s dhe tĂ« lirojnĂ« mĂ« shumĂ« hapĂ«sirĂ« ​​nĂ« shtĂ«pinĂ« tuaj.
5. Zgjidhje efikase për kursimin e hapësirës: Kutia e ruajtjes rezistente ndaj pluhurit jo vetëm që i mban artikujt tuaj të organizuar, por gjithashtu optimizon hapësirën tuaj të ruajtjes. Duke i ruajtur me kujdes gjërat tuaja në këta kosha, ju mund të maksimizoni hapësirën e disponueshme në shtëpinë tuaj dhe të krijoni një mjedis të rregullt dhe pa rrëmujë. Thuaj lamtumirë garderobave të çrregullta dhe përshëndetje hapësirave më funksionale të jetesës!

 

 

 

 

 

 

You're viewing: Baule 100 litra Çmimi origjinal qe: 1500 L.Çmimi i tanishĂ«m Ă«shtĂ«: 1050 L.
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close