iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Organizuese rrobash cope ngjyre gri

Çmimi origjinal qe: 1190 L.Çmimi i tanishĂ«m Ă«shtĂ«: 833 L.

88 në stok

Kategoria:

PĂ«rshkrimi

Forma: Drekëndësh
Materiali: Pëlhurë
Produkti: Organizues i veshjeve
Lloji: Kutitë dhe kosha magazinimi

Specifikimet:
Lloji: Organizuesi i rrobave
Materiali: Pambuk dhe liri
Ngjyra: Gri
PĂ«rmasat: 48*20*28cm

Karakteristikat:
I palosshĂ«m: Dizajni i palosshĂ«m i shportĂ«s stroage Ă«shtĂ« i lehtĂ« pĂ«r t’u pĂ«rdorur dhe ruajtur
Doreza: Dorezat janĂ« fleksibĂ«l, tĂ« qĂ«ndrueshme, jo tĂ« lehta pĂ«r t’u dĂ«mtuar
Qëllimi: I përshtatshëm për ruajtjen e rrobave, tekstileve shtëpiake, lodrave, produkteve për fëmijë dhe produkteve për kafshët shtëpiake
Materiali: Materiali është pambuku dhe liri, i qëndrueshëm dhe jetë i gjatë shërbimi
Praktike: Ka kapacitet të madh, kursen hapësirë, mund të përdoret në shumë vende

 

undefinedundefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefinedundefined

undefinedundefined

You're viewing: Organizuese rrobash cope ngjyre gri Çmimi origjinal qe: 1190 L.Çmimi i tanishĂ«m Ă«shtĂ«: 833 L.
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close