AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Muhler FMX-1220B Frappe Mixer, Manual

In stock

Category:

Përzierëse Frappe Përdorim pa kabllo E lehtë dhe e rehatshme për t’u mbajtur Përzierëse inox – 12 cm Furnizimi me energji elektrike: 2×2 AA copë. bateritë (nuk përfshihen në grup) Butoni i ndezjes/fikjes

Be the first to review “Muhler FMX-1220B Frappe Mixer, Manual”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu