AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Multigatore elektrike MUHLER MLC-5045

$ 0.00

In stock

Category:

Vëllimi i përgjithshëm – 5 L Trupi inox Kapak me dekorim inox Tenxherja e brendshme me shtresë jo ngjitëse 45 programe gatimi – për përgatitjen e orizit, për skuqje, për qull me qumësht, avull, gjizë, përgatitje supë, zierje, ushqime të pjekura, kos , kek, gatim i ngadaltë, pilaf, salsiçe, për kaurdisje, njomje orizi, për përgatitjen e makaronave, mishit, tërshërës, verës së zier, petave, picave, qumështit të shkrirë, biftekit, lëngut, për sterilizimin, përgatitjes së reçelit, konge, mishit të derrit të pjekur, komposto , perime, verë, lëng mishi, biskota, qull hikërror, sufle, petë, pjekje e thekur, bukë, gatim i shpejtë, për petulla, oriz kaf, ushqim deti dhe fasule Bëje vetë sam” Ekran LED Paneli i kontrollit dixhital Funksioni i fillimit të vonuar për 24 orë Funksioni për mbajtjen e ushqimit të ngrohtë për 12 orë Funksionet e gatimit të shpejtë,Ngrohja dhe ndalimi i procesit të gatimit Kontrolli i kohës dhe temperaturës së gatimit Funksioni i memories në rast të ndërprerjes së rrymës Sistemi i dyfishtë i mbrojtjes nga mbinxehja Aksesorët: filxhan matës, lugë orizi dhe pajisje me avull 930W, 220-240V/ 50-60 Hz

Be the first to review “Multigatore elektrike MUHLER MLC-5045”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu