AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kazan elektrik Termomax TK3066, 1.8 l, Xham

$ 0.00

In stock

Category:

Kazan elektrik
Trup xhami
Xham borosilikat rezistent ndaj nxehtësisë
Përdorimi pa tela
Rrotullim 360 gradë dhe bazë e rrumbullakët
Dritë LED gjatë funksionimit
Ngrohës i brendshëm prej çeliku inox
Mbyllje automatike
Mbrojtje kundër ngrohjes pa ujë
Hapësira e ruajtjes së kordonit të rrymës
Kapaciteti 1.8 litra
1500W, 220-240V/50-60 Hz

Be the first to review “Kazan elektrik Termomax TK3066, 1.8 l, Xham”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu