fbpx

Bllokues Silikoni Per Lavamanin

L600.00L1,200.00 (-50%)

In stock

Inovacionet nuk kane fund tek ishpejti,
ne sapo sollem per ju Bllokues Silikoni Per Lavamanin.
Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Material rezistent dhe me nje super dizenjim.
Prisni sepse nuk mbaruam akoma, kemi edhe nje super oferte
2 cope per vetem 600 leke.
Cfare po pret, beje tenden tani.
Vetem tek ishpejti.al

Compare

Inovacionet nuk kane fund tek ishpejti,
ne sapo sollem per ju Bllokues Silikoni Per Lavamanin.
Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Material rezistent dhe me nje super dizenjim.
Prisni sepse nuk mbaruam akoma, kemi edhe nje super oferte
2 cope per vetem 600 leke.
Cfare po pret, beje tenden tani.
Vetem tek ishpejti.al

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu