AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere Elektrike Multifunksionale

$ 20.33$ 41.17 (-51%)

In stock

Keni menduar ndonjë qe te keni një tenxhere dhe ajo të jetë elektrike. Tani e keni shume pranë për ta blerë, e kemi sjellur tek ju tenxhere Elektrike gatuani tani kudo shumë praktike.

Cmimi 1950 Lek

Na ndiqni ne faqen e facebook ose instagram per me shume oferta.

http://bit.ly/2y5Qwed

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Be the first to review “Tenxhere Elektrike Multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu