20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Tenxhere Elektrike Multifunksionale

L1,950.00L3,950.00 (-51%)

In stock

Compare

L1,950.00L3,950.00 (-51%)

Përshkrim

Keni menduar ndonjë qe te keni një tenxhere dhe ajo të jetë elektrike. Tani e keni shume pranë për ta blerë, e kemi sjellur tek ju tenxhere Elektrike gatuani tani kudo shumë praktike.

Cmimi 1950 Lek

Na ndiqni ne faqen e facebook ose instagram per me shume oferta.

http://bit.ly/2y5Qwed

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Reviews (0)

Be the first to review “Tenxhere Elektrike Multifunksionale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Tenxhere Elektrike

Tenxhere Elektrike Multifunksionale

L1,950.00L3,950.00 (-51%)

Add to Cart