fbpx

Drite Nate Me Yje

L1,490.00L3,980.00 (-63%)

In stock

Nxit imagjinaten e femijes tuaj me projektorin e dritave te nates!⠀
Funksionon me bateri ose Usb dhe eshte nje dekorues fantastik per ambjentet e shtepise tende, dhomes se femijeve etj.⠀
Madje mund te perdoret edhe neper festa ditelindjesh per te krijuar me atmosfere.⠀
Drita prodhon efekt mistik duke krijuar atmosfere relaksuese.⠀
Ideale per ambjente te mbyllura ose te hapura.
Compare
Nxit imagjinaten e femijes tuaj me projektorin e dritave te nates!⠀
Funksionon me bateri ose Usb dhe eshte nje dekorues fantastik per ambjentet e shtepise tende, dhomes se femijeve etj.⠀
Madje mund te perdoret edhe neper festa ditelindjesh per te krijuar me atmosfere.⠀
Drita prodhon efekt mistik duke krijuar atmosfere relaksuese.⠀
Ideale per ambjente te mbyllura ose te hapura.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu