20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Slim Lift

L1,500.00L3,000.00 (-50%)

In stock

Transformoi Belin tuaj dhe vishni cfare ju keni qejf!

Kjo Korse do ju bëj të dukeni 10 ose 20 herë më pak se pesha aktuale.

Me material te bute dhe shume te rehatshme.

Mund ta vishni lehtesisht poshte bluzes ose fustanit.

Compare

L1,500.00L3,000.00 (-50%)

Përshkrim

Transformoi Belin tuaj dhe vishni cfare ju keni qejf!

Kjo Korse do ju bëj të dukeni 10 ose 20 herë më pak se pesha aktuale.

Me material te bute dhe shume te rehatshme.

Mund ta vishni lehtesisht poshte bluzes ose fustanit.

Reviews (0)

Be the first to review “Slim Lift”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

L1,500.00L3,000.00 (-50%)

Add to Cart