AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ekspres kafeje DSP KA3024

$ 37.75

In stock

Kafeja është rutina jonë e pandarë në çdo ambient.
E ku ka më mirë se të fillohet dita me një kafe të mirë.
Por një kafe e mirë kërkon një cilësi të mirë ekspresi.
Me 3 opsione te berit Kafe
Luge per kafe te bluar
Luge per kafe me kapsule Nespresso
Luge per kafe me kapsula
Koha e përgatitjes së kafesë është vetëm 3 minuta;
Mbajtës uji me kapacitet 600 ml;
Fuqia 1450wat
Mund të bëni kafe, kapuçino, kafe të ftohtë, kafe latte etj sipas dëshirave tuaja;
Perfekt për çdo ambient ku ju do të keni nevojë për një kafe të cilësisë së lartë.

 • Fuqia 800 Watt ne ngjyre elegante te zeze.
 • Ene qelqi e cila ruan kafen te ngrohte dhe mbyllet automatikisht.
 • Mund te kontrolloni sasine e ujit lehtesisht.
 • Kapaciteti i saj ofron 10 deri ne 12 filxhan kafe.
 • Filter kafeje.
SKU: 712 Categories: ,

Kafeja është rutina jonë e pandarë në çdo ambient.
E ku ka më mirë se të fillohet dita me një kafe të mirë.
Por një kafe e mirë kërkon një cilësi të mirë ekspresi.
Me 3 opsione te berit Kafe
Luge per kafe te bluar
Luge per kafe me kapsule Nespresso
Luge per kafe me kapsula
Koha e përgatitjes së kafesë është vetëm 3 minuta;
Mbajtës uji me kapacitet 600 ml;
Fuqia 1450wat
Mund të bëni kafe, kapuçino, kafe të ftohtë, kafe latte etj sipas dëshirave tuaja;
Perfekt për çdo ambient ku ju do të keni nevojë për një kafe të cilësisë së lartë.

 • Fuqia 800 Watt ne ngjyre elegante te zeze.
 • Ene qelqi e cila ruan kafen te ngrohte dhe mbyllet automatikisht.
 • Mund te kontrolloni sasine e ujit lehtesisht.
 • Kapaciteti i saj ofron 10 deri ne 12 filxhan kafe.
 • Filter kafeje.
Be the first to review “Ekspres kafeje DSP KA3024”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu