fbpx

Garderobe Per Rroba

L2,700.00L5,400.00 (-50%)

In stock

Organizoni veshjet tuaja me dollapin tone portabel!

I pershtatshem per cdo lloj ambienti sepse pajiset me nje mbulese ne forme perde per te mbuluar sendet qe ndodhen brenda ( me zinxhir ).
Montohet dhe pastrohet lehtesisht

Permasat 170 x 45 x 170 cm
Ngjyrat: blu, vishnje, kafe, roze, lejla

Na ndiqni ne faqen e webit per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀
#iShpejti
#Merr #Risi#Shijo #Cilesi!

Compare

Organizoni veshjet tuaja me dollapin tone portabel!

I pershtatshem per cdo lloj ambienti sepse pajiset me nje mbulese ne forme perde per te mbuluar sendet qe ndodhen brenda ( me zinxhir ).
Montohet dhe pastrohet lehtesisht

Permasat 170 x 45 x 170 cm
Ngjyrat: blu, vishnje, kafe, roze, lejla

Na ndiqni ne faqen e webit per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀
#iShpejti
#Merr #Risi#Shijo #Cilesi!

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu