AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Jastek Masazhues

$ 21.51$ 43.13 (-50%)

In stock

Keni dhimbje qafe?⠀
Pse nuk merrni kete pajisje fantastike, ne forme U, per ti bere nje super masazh profesional qafes suaj!⠀

Dizenjo e bute dhe me nivele te ndryshme shpejtesie e fortesie.⠀

Faza e rikarikimit eshte deri ne 2 ore.

Me material te bute dhe qetesues.

Mund ta merrni me vete kudo.

Kodi: #00314

Keni dhimbje qafe?⠀
Pse nuk merrni kete pajisje fantastike, ne forme U, per ti bere nje super masazh profesional qafes suaj!⠀

Dizenjo e bute dhe me nivele te ndryshme shpejtesie e fortesie.⠀

Faza e rikarikimit eshte deri ne 2 ore.

Me material te bute dhe qetesues.

Mund ta merrni me vete kudo.

Kodi: #00314

Be the first to review “Jastek Masazhues”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu