iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

prerese geshtenjash

990 L

Përshkrimi

 

 • Veçori: Eko-Miqësore, i ruajtur
 • Materiali: CELIK INOX
 • Skena e aplikueshme: Kuzhinë dhe Bar
 • Përdorimi: Veglat e perimeve dhe frutave
 • Ushqimi aplikues: Geshtenja, Arra
 • Klasifikimi: Pajisje Kuzhine
 • Materiali: Celik Inox


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “prerese geshtenjash”
You're viewing: prerese geshtenjash 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close