AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Jastik Per Masazh

$ 26.96

In stock

Jastik Masazhues

Jeni te lodhur dhe ju dhemb qafa, sidomos mbas një ditë pune te lodhshme dhe me kte vapë që nuk ke si ta përballosh. ⠀
Ne sjellim super pajisjen e masazhit per makine dhe shtepi.⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Be the first to review “Jastik Per Masazh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu