AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Jastik Per Masazh

L2,500.00

In stock

Jastik Masazhues

Jeni te lodhur dhe ju dhemb qafa, sidomos mbas një ditë pune te lodhshme dhe me kte vapë që nuk ke si ta përballosh. ⠀
Ne sjellim super pajisjen e masazhit per makine dhe shtepi.⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Be the first to review “Jastik Per Masazh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu