AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kapele dushi për bebe

$ 10.46

In stock

Buza e kapelës së banjës është zgjeruar dhe përmbysur, uji mund të rrjedhë shpejt dhe të parandalojë që të hyjë në sytë e foshnjës.
Kapelja e dushit e papërshkueshëm nga uji adopton modelin e shtrëngimit, i cili mund të rregullohet lirshëm sipas perimetrit të kokës së foshnjës.
Mbulesa e dushit është e butë dhe elastike, e cila është e përshtatshme për kokën e foshnjës dhe është e rehatshme për t'u veshur.
SKU: #p102 Category:
Be the first to review “Kapele dushi për bebe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu