AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Keten Muhler Nia Tavë Alumini 4.5L 24cm

$ 41.69

In stock

Category:

Tenxhere me tavë 4.5L.

Alumini i presuar me cilësi të lartë për përçueshmëri termike optimale

Trashësia – 2.5mm Veshje jo ngjitëse me efekt mermeri
I përshtatshëm për pllakë elektrike, gaz, qeramike qelqi, halogjene dhe me induksion

I përshtatshëm për pjatalarëse

Be the first to review “Keten Muhler Nia Tavë Alumini 4.5L 24cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu