iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁

PĂ«rshkrimi

 • Origjina: Kina 

Një zgjidhje për ruajtjen e hapësirës për rrobat tuaja: shporta jonë e rrobave ka një gjurmë të vogël dhe një dizajn të jashtëzakonshëm. Kështu që keni mjaft hapësirë për rrobat e tërë familjes tuaj.

E lehtĂ« pĂ«r t’u mbledhur – NĂ«se Ă«shtĂ« e nevojshme, ju mund tĂ« zbrazni lehtĂ«sisht pĂ«rsĂ«ri rregulluesin e rrobave dhe ta ruani pĂ«r tĂ« kursyer hapĂ«sirĂ«

CilĂ«si e lartĂ« – PĂ«rzierja e drurit tĂ« fortĂ« bambu dhe njĂ« teskture shtesĂ« e trashĂ« siguron stabilitet tĂ« shkĂ«lqyeshme pĂ«r shportĂ«n tonĂ« tĂ« rrobave. Shiritat e mbĂ«shtetjes dhe tesktura e veçanĂ«risht e fortĂ« dhe e pakĂ«putshme nga rrudhat sigurojnĂ« njĂ« pĂ«rdorim afatgjatĂ« tĂ« kutisĂ« sĂ« rrobave tĂ« forta

Moderne dhe funksionale: shporta e rrobave të ndotura me kapak jo vetëm impresionon në çdo banjë dhe dhomë gjumi me dizajnin e tij oval dhe një kombinim teskture bambu, por është gjithashtu  pa transparencë, dhe pas mbylljes është plotësisht pa aromë. Në kapak ju mund të depozitoni lehtë produkte të vogla

madhësia:38x38x38cm

ngjyra:gri

Shënim:  ekranet e ndryshme mund të shkaktojnë ngjyrën e artikullit në imazh një pëqasje pak ndryshe nga gjëja reale.

You're viewing: Kosh gri rrethor me kapak 45*45*30 2300 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close