iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Kosh gri drejtkendor i thjeshte 40*30*38

2000 L

PĂ«rshkrimi

 

 • Materiali: Bambu
 • Origjina: Kina 
 • Funksioni: organizues i depove
 • Veçori: Me Doreza
 • Materiali: Material Bambu

Shporta Lavanderie ,Shporta Mbajtëse

1. Produkti: Shporta mbajtëse e montuar me doreza prej bambuve

2. Ngjyra: Gri

3. Madhësia:  40.5x33x22cm

4. Struktura: çanta e ruajtjes me pëlhurë; struktura e montuar DIY e bambuve

5. Skena e ruajtjes: banjo, kuzhinë, dhomë ndenjeje, dhomë gjumi, jashtë; Objektet që duhet të ruhen: rrobat, çorapët, rroba të brendshme, rroba jashtë, lodrat, ushqimet lehtë, librat dhe objektet e tjera të vogla

6. [Material i Mbajtshëm & pa Pluhur]:  rezistent dhe i pahtë, shumë i përshtatshëm për sendet e lagura dhe pa pluhur.

7. Shënimi: Fotografitë e lehta dhe shfaqje të ndryshme mund të shkaktojnë ngjyrat e artikujve në imazh të ndryshojnë pak nga objektet reale.

You're viewing: Kosh gri drejtkendor i thjeshte 40*30*38 2000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close