AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

LARËS PËR NË DUSH

$ 5.40$ 10.70 (-50%)

In stock

Larës për në dush me formë të rrumbullakët i përshtatshëm për në çdo tualet.

Përdoren për pastrimin dhe masazhimin e shputave të këmbëve.

Ngjitet në mënyrë të sigurt në pllakat e çdo vaske ose banje dhe nuk të lejon të rrëshqasësh .

Përmban vrima të vogla për të lejuar që uji të qarkullojë.

Strukturë e butë që nuk thyhet dhe deformohet.

Thahet shpejt dhe pastrohet lehtë.

Nuk krijon myk.

Material PVC me cilësi të lartë, miqësore me mjedisin.

Më këtë larës për në dush masazhoni butësisht këmbët tuaja të lodhura dhe relaksohuni.

Diametri: 30x30cm

Kodi: #00460

Larës për në dush me formë të rrumbullakët i përshtatshëm për në çdo tualet.

Përdoren për pastrimin dhe masazhimin e shputave të këmbëve.

Ngjitet në mënyrë të sigurt në pllakat e çdo vaske ose banje dhe nuk të lejon të rrëshqasësh .

Përmban vrima të vogla për të lejuar që uji të qarkullojë.

Strukturë e butë që nuk thyhet dhe deformohet.

Thahet shpejt dhe pastrohet lehtë.

Nuk krijon myk.

Material PVC me cilësi të lartë, miqësore me mjedisin.

Më këtë larës për në dush masazhoni butësisht këmbët tuaja të lodhura dhe relaksohuni.

Diametri: 30x30cm

Kodi: #00460

Additional information

2 copë

990 lekë

3 copë

1200 lekë

Be the first to review “LARËS PËR NË DUSH”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu