iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Leter murale gri

200 L

Përshkrimi

Sasi: 1PC*Ngjitëse muri

Materiali: Pambuk PE

Ngjyra:  gri

Madhësia: 70x77cm

Dekoroni shtepine tuaj thjeshte dhe pa u munduar.Me letrat ngjitese ne forme tullash. I japin ambjentit nje pamje te re estetike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Leter murale gri”
You're viewing: Leter murale gri 200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close