iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Shishe parfumi per udhetim

250 L

Përshkrimi

Veçori:
Kapaciteti: 5ml
Madhësia: 8.1cm*1.68cm
Mbajtese e vogel per parfum, perfekte per tu marre kudo me vete (dhe per udhetime)
Madhësia e lehtë mjaftueshëm për të futur në xhep apo çantë dore
Dizajni i plotësueshem, i riciklueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit
Materiali i aluminizuar i cilësisë së lartë, i durueshëm dhe i lehtë
E lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur, e lehtë për tu përdorur, i përshtatshëm për festa, udhëtime, aktivitete jashtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shishe parfumi per udhetim”
You're viewing: Shishe parfumi per udhetim 250 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close