Levizese Objektesh

L1,790.00L3,580.00 (-50%)

In stock

Levizese Objektesh

Mobiljet shtyhen lehtesisht tani me pajisjen tone fantastike!

Praktike dhe shume e lehte per tu montuar.

Perfekte per gjithcka si pershembull: frigorifera, lavatrice, mobilje te ndryshme etj.

Mban deri ne 250 kg dhe mund te levizet lehtesisht.

Mund te hapet deri ne 56x56cm.

Fantastike nese jeni adhuruese e pastrimit.

Compare

Levizese Objektesh

Mobiljet shtyhen lehtesisht tani me pajisjen tone fantastike!

Praktike dhe shume e lehte per tu montuar.

Perfekte per gjithcka si pershembull: frigorifera, lavatrice, mobilje te ndryshme etj.

Mban deri ne 250 kg dhe mund te levizet lehtesisht.

Mund te hapet deri ne 56x56cm.

Fantastike nese jeni adhuruese e pastrimit.

Be the first to review “Levizese Objektesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu