AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Luigi Ferrero Tavë 24cm me shtresë jo ngjitëse në ngjyrë të kuqe, 24×5,5 cm, Rossy FR-2456 – Luigi Ferrero

$ 26.06

In stock

Category:

Bëhuni një kuzhinier i shkëlqyer me mjete që prekin përsosmërinë!

Tava nga kompania Luigi Ferrero është prej alumini, një material që e bën atë të lehtë, veçanërisht rezistent ndaj ndryshkut dhe nxehet shumë shpejt. Ju sugjerojmë të zgjidhni këtë tigan nëse dëshironi të gatuani 2-3 porcione ushqimi. Për më shumë kontroll mbi nxehtësinë gjatë gatimit, do të ishte e preferueshme të përdorni enën në zjarre mesatare.

Për të mbajtur të paprekur veshjen jo ngjitëse, ju këshillojmë ta lini tiganin të ftohet përpara se ta pastroni dhe të shmangni pastrimin e telit. Preferoni një sfungjer të butë, sintetik

Karakteristikat e produktit:

  • Madhësia (hapja e tepsisë): 24cm
  • Veshje e brendshme: Jo ngjitëse
  • Pajtueshmëria e pianurës: Induksion, Gaz, Elektrik, Qeramik
  • Ngjyra: E kuqe
Be the first to review “Luigi Ferrero Tavë 24cm me shtresë jo ngjitëse në ngjyrë të kuqe, 24×5,5 cm, Rossy FR-2456 – Luigi Ferrero”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu