AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Luigi Ferrero Tavë 26cm me shtresë jo ngjitëse në ngjyrë të kuqe, 26×5,8 cm, Rossy FR-2659 – Luigi Ferrero

L 2,700.00

In stock

Category:

Bëhuni një kuzhinier i shkëlqyer me mjete që prekin përsosmërinë!

Tava nga kompania Luigi Ferrero është prej alumini, një material që e bën atë të lehtë, veçanërisht rezistent ndaj ndryshkut dhe nxehet shumë shpejt. Ju sugjerojmë të zgjidhni këtë tigan nëse dëshironi të gatuani 2-4 porcione ushqimi. Për më shumë kontroll mbi nxehtësinë gjatë gatimit do të ishte e preferueshme të përdorni enën në zjarre mesatare.

Për të mbajtur të paprekur veshjen jo ngjitëse, ju këshillojmë ta lini tiganin të ftohet përpara se ta pastroni dhe të shmangni pastrimin e telit. Preferoni një sfungjer të butë, sintetik

Karakteristikat e produktit:

  • Përmasat 26 X 5.8 cm
  • Alumini i presuar me cilësi të lartë 
  • Veshje mermeri e qëndrueshme që nuk ngjit
  • I përshtatshëm për të gjitha pjanurat – elektrike, gaz, qeramike, halogjene dhe induksioni
  • I sigurt në larës enësh
  • I përshtatshëm për gatim të shëndetshëm, pa yndyrë
  • Pastrim i lehtë
Be the first to review “Luigi Ferrero Tavë 26cm me shtresë jo ngjitëse në ngjyrë të kuqe, 26×5,8 cm, Rossy FR-2659 – Luigi Ferrero”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu