AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Pastrues me avull 12 në 1 Muhler MSC-1500

$ 0.00

In stock

Category:

Grykë e vogël eliptike e pastruesit me avull për të gjitha sipërfaqet e sheshta 8. Furçë eliptike për grykën e vogël për tekstile, tapiceri etj. 9. Fshirës xhami 10. Grykë tapeti 11. 2 copë. Pëlhura me mikrofibër për hekurosjen e dyshemesë dhe vertikale dhe pastrimin e tekstilit 12. Kupa dhe hinka matëse 1500W, 220-240 V/ 50-60 Hz

Be the first to review “Pastrues me avull 12 në 1 Muhler MSC-1500”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu