AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Makinë ekspres Muhler MCM-1583

$ 0.00

In stock

Category:

Makinë ekspres për kafe në shtëpi ekspres, kapuçino dhe latte

Pompë me presion konstant (15 Bar)

Rezervuari i lëvizshëm i ujit 1.8L

Filtër ekspres i dyfishtë metalik me aromë, shije dhe krem ​​perfekt

Grykë avulli e lëvizshme për kapuçin me shkumë kremoze dhe të pasur ose pije të tjera të nxehta

Treguesit e dritës për gatishmërinë e pompës dhe avullit

Me mbrojtje të besueshme kundër mbinxehjes dhe presionit të lartë

Tabaka e heqshme e pikave

Mbyllje automatike deri në 25 min.

Aksesorët: Dorezë me mbajtës filtri, Filtër dopio për kafe të bluar, Lugë matëse

925W, 220-240V/50-60Hz

Përmasat: HxWxD 29 x 20 x 25 cm

Be the first to review “Makinë ekspres Muhler MCM-1583”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu