AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Per Pije

$ 8.90

In stock

🏖 Po shijon plazhin dhe te mungon nje pije e fresket!
🍹Kjo komerdare te ndihmon te terheqesh vemendjen ne plazh!
👁‍🗨 Tag Shoqen qe shijon plazhin me coctail ne mes te detit!

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.
#iShpejti
#Merr #Risi. #Shijo #Cilesi!

Be the first to review “Mbajtese Per Pije”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu