AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

MBAJTËSJA E LETRAVE

$ 12.68$ 25.37 (-50%)

In stock

Mbajtësja e letrave për në kuzhinë.

Me hapësira të integruar për të vendosur letër kuzhine, letër alumini, qese paketimi, qese plehrash, letër higjienike etj.

Tek pjesa e sipërme ka një hapësirë për të vendosur erëzat.

Pjesa e poshtme është e përshtatshme edhe për të varur peshqirë.

Mbajtësja e letrave është një zgjidhje e zgjuar për të kursyer më shumë hapësirë ​​në kuzhinë.

Dizajni bashkëkohor që përputhet me një larmi stilesh të dekoreve.

Kjo mbajtëse letre mund të përdoret edhe në tualet, banjë, në ambiente e punës etj.

Mbajtësja mund të montohet në mur, frigorifer, dollap etj.

100% markë e re dhe me cilësi të lartë.

Material ABS jo toksik.

Përmasat: 39x10x24cm

Kodi: #00511

Mbajtësja e letrave për në kuzhinë.

Me hapësira të integruar për të vendosur letër kuzhine, letër alumini, qese paketimi, qese plehrash, letër higjienike etj.

Tek pjesa e sipërme ka një hapësirë për të vendosur erëzat.

Pjesa e poshtme është e përshtatshme edhe për të varur peshqirë.

Mbajtësja e letrave është një zgjidhje e zgjuar për të kursyer më shumë hapësirë ​​në kuzhinë.

Dizajni bashkëkohor që përputhet me një larmi stilesh të dekoreve.

Kjo mbajtëse letre mund të përdoret edhe në tualet, banjë, në ambiente e punës etj.

Mbajtësja mund të montohet në mur, frigorifer, dollap etj.

100% markë e re dhe me cilësi të lartë.

Material ABS jo toksik.

Përmasat: 39x10x24cm

Kodi: #00511

Be the first to review “MBAJTËSJA E LETRAVE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu