AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender Dore MUHLER MB-202 RED

In stock

Raboblender MB-202, i kompanisë Muhler, me fuqi 150 Watts. Me rabdoblenderin do të mund të bëni pure ushqimi për ushqim për fëmijë, të homogjenizoni salcat, të bëni majonezë shtëpie, të krijoni smoothie nga çdo frut që dëshironi apo edhe të përgatisni supa. Është shumë praktik, i lehtë për t’u përdorur dhe zë më pak hapësirë,…
Shihni përshkrimin e plotë

Fuqia: 150 W
Materiali i shufrës: plastikë
Shpejtësitë: 1
Ngjyra: E bardhë

Be the first to review “Blender Dore MUHLER MB-202 RED”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu