20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Masazhues

L2,500.00

In stock

😟Jeni akoma duke kërkuar për tu relaksuar mbas pune

Ky është masazhuesi me i mirë në qarkullim në Japoni Can relieve muscle aches and improve chronic pain

Te ndihmon për masazhuar muskujt qafen shpatullat etj. Të ndihmon për lehtësimin e dhimbjeve kronike dhe të muskujve

Shume e lehte për tu përdorur

E prodhuar me ABS plastik dhe material TPR

Compare

L2,500.00

Përshkrim

😟Jeni akoma duke kërkuar për tu relaksuar mbas pune

Ky është masazhuesi me i mirë në qarkullim në Japoni Can relieve muscle aches and improve chronic pain

Te ndihmon për masazhuar muskujt qafen shpatullat etj. Të ndihmon për lehtësimin e dhimbjeve kronike dhe të muskujve

Shume e lehte për tu përdorur

E prodhuar me ABS plastik dhe material TPR

Reviews (0)

Be the first to review “Masazhues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu