AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mixer frappe Muhler – FMX-100P, negru

$ 34.59

In stock

Miksoni milkshake te shijshem dhe te shendetshem
Optimizuar me dy shpejtesi
Ideal per stinen e veres, perzjeni akullin dhe frutat dhe jepini tjeter dimension diteve te nxehta ne shtepine tuaj
Dizenjuar per te pergatitur frape, koktejle, milkashke, kapuciono.

Marka MUHLER
MODELI FMX-100P
FUQI 100 W
KORPUS PLASTIK
NGJYRA E ZEZE
KUPA PO
GARANCI 24 MUAJ
EAN 3800139270933

Miksoni milkshake te shijshem dhe te shendetshem
Optimizuar me dy shpejtesi
Ideal per stinen e veres, perzjeni akullin dhe frutat dhe jepini tjeter dimension diteve te nxehta ne shtepine tuaj
Dizenjuar per te pergatitur frape, koktejle, milkashke, kapuciono.

Marka MUHLER
MODELI FMX-100P
FUQI 100 W
KORPUS PLASTIK
NGJYRA E ZEZE
KUPA PO
GARANCI 24 MUAJ
EAN 3800139270933

Be the first to review “Mixer frappe Muhler – FMX-100P, negru”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu