Organizues Per Make Up

L3,500.00L7,000.00 (-50%)

In stock

Ndoshta te duhet edhe ty nje organizuese per tualetet?!

Praktike dhe me nje super dizenjim, mjaft me me rremujat e teperta ne dhomen tuaj.

E pershtatshme per te gjitha llojet e Make up, madje mund te perdoret edhe per te vendosur bizhuteri te ndryshme.

Me material te forte ABS, dhe i dizenjuar per te qene e holle dhe rezistente.

Me permasa 30.5 × 20 × 38.5cm.

Praktike per ta marre kudo me vete.

Ngjyre e bardhe e pershtatshme per cdo shtepi.

Compare

Ndoshta te duhet edhe ty nje organizuese per tualetet?!

Praktike dhe me nje super dizenjim, mjaft me me rremujat e teperta ne dhomen tuaj.

E pershtatshme per te gjitha llojet e Make up, madje mund te perdoret edhe per te vendosur bizhuteri te ndryshme.

Me material te forte ABS, dhe i dizenjuar per te qene e holle dhe rezistente.

Me permasa 30.5 × 20 × 38.5cm.

Praktike per ta marre kudo me vete.

Ngjyre e bardhe e pershtatshme per cdo shtepi.

Be the first to review “Organizues Per Make Up”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu