iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Organizuese me ndarje per rroba 40*25*20

985 L

PĂ«rshkrimi

 • Forma: DrejtkĂ«ndĂ«sh
 • Veçori: MiqĂ«sor ndaj mjedisit, 
 • HapĂ«sira e PĂ«rdorshme: Dollap
 • PĂ«rdorimi: ShumĂ« qĂ«llime
 • Prejardhja: Kina
 • Tipi: Pajisje pĂ«r organizimin e rrobave
 • Material i forte dhe i qendrueshem

You're viewing: Organizuese me ndarje per rroba 40*25*20 985 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close