AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Per Pastrimin e Gurzave

$ 16.11$ 32.21 (-50%)

In stock

Paisje Per Pastrimin e Gurzave

Sapo ka ardhur pajisja qe pastron gurezat ne rehatine e shtepise suaj!
E shpejte dhe e  thjeshte, vetem mbusheni me uje dhe gati per ta perdorur.
Nuk eshte me korent as me bateri, fantastike per femije dhe te rritur.
Dimensjonet e produktit jane 5.2 x 2 x 10 inches.
Per dhembe te paster dhe te bukur.

Paisje Per Pastrimin e Gurzave

Sapo ka ardhur pajisja qe pastron gurezat ne rehatine e shtepise suaj!
E shpejte dhe e  thjeshte, vetem mbusheni me uje dhe gati per ta perdorur.
Nuk eshte me korent as me bateri, fantastike per femije dhe te rritur.
Dimensjonet e produktit jane 5.2 x 2 x 10 inches.
Per dhembe te paster dhe te bukur.

 

Be the first to review “Paisje Per Pastrimin e Gurzave”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu