20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Paisje Per Waffle DSP

L3,500.00L7,000.00 (-50%)

In stock

Paisje Per Waffle DSP

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Paisje Per Waffle DSP ideale dhe shume praktike per cdo shtepi. Ideale per mengjese te shendetshme dhe shume te shishme. Me korent ne 220-240V ose thene ndryshe 1200w. Dimensionet e produktit jane 31 x 15.8cm. Material metalike qe nuk ndryshket ose te ngjise. Vjen edhe me nje nivelues per nxehtesine e plitkes, nese deshironi ta beni ne cast ose e keni me terezi. Me nje nga markat me te mira dhe cilesore ne treg DSP. Thjeshte Super!

Compare

L3,500.00L7,000.00 (-50%)

Përshkrim

Paisje Per Waffle DSP

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Paisje Per Waffle DSP ideale dhe shume praktike per cdo shtepi. Ideale per mengjese te shendetshme dhe shume te shishme. Me korent ne 220-240V ose thene ndryshe 1200w. Dimensionet e produktit jane 31 x 15.8cm. Material metalike qe nuk ndryshket ose te ngjise. Vjen edhe me nje nivelues per nxehtesine e plitkes, nese deshironi ta beni ne cast ose e keni me terezi. Me nje nga markat me te mira dhe cilesore ne treg DSP. Thjeshte Super!

Reviews (0)

Be the first to review “Paisje Per Waffle DSP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Paisje Per Waffle DSP

Paisje Per Waffle DSP

L3,500.00L7,000.00 (-50%)

Add to Cart