iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Pallaska me karikim

1500 L

PĂ«rshkrimi

Detajet e produktit:

Emri: Pallaske per asgjesimin e mushkonjave
Jetëgjatësia e baterisë:  (përdorim jo i vazhdueshëm, vetëm përdorim i përditshëm për kontrollin e mushkonjave para se të shkoni në shtrat)
Koha e karikimit: 1 orë( ose ne menyre te vazhdueshme gjate nates)
Materiali rrjetë: rrjetë e brendshme alumini, rrjetë e jashtme hekuri nikel-zink
Procesi i paketimit të jashtëm: PP
Nëse është i shkallëzueshëm: i shkallëzuar
Këndi i rrotullimit: 0-180°
Lloji i burimit të dritës: tub llambë UV
Fuqia: 5 W
Metoda e tërheqjes dhe largimit të mushkonjave: tërheqja e mushkonjave me valë të lehta + vrasja e mushkonjave nga goditja elektr

You're viewing: Pallaska me karikim 1500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close