AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Pompë elektrike uji Muhler WP-055 Accum. bateri

$ 0.00

In stock

Category:

POMPË E UJIT AKUMULATOR Përdorim i përshtatshëm pa kabllo Tub dalës prej çeliku inoks me cilësi të lartë Max. shkalla e rrjedhës – 1,4 l/m Treguesi i karikimit I përshtatshëm për shishe 3, 5, 6, 7, 10, 11, 12 dhe 19 l Aksesorët: Tub silikoni kabllo USB për karikimin Përshtatës për shishe me vëllim 3 deri në 12 l

Be the first to review “Pompë elektrike uji Muhler WP-055 Accum. bateri”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu