AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Perde Magnetike Magic Mesh

$ 10.68$ 21.35 (-50%)

In stock

Erdhi sezoni i veres dhe po ashtu insektet e shumta.
Ishpejti prezanton per ju Perden Magnetike Magic Mesh.
E pershtatshme te gjitha dyert,
kjo perde ju lejon te kaloni lehtesish edhe kur jeni te ngarkuar.
Shume e thjeshte per tu vendosur dhe
nuk ka nevoje per asnje mjet ndertimi.
Lejon ajrin e mire brenda dhe insektet jashte,
mund te perdoret edhe per te mbajtur kafshet shtepiake jashte shtepise.
Me material te erret najloni dhe me fibra poliamide.

Erdhi sezoni i veres dhe po ashtu insektet e shumta.
Ishpejti prezanton per ju Perden Magnetike Magic Mesh.
E pershtatshme te gjitha dyert,
kjo perde ju lejon te kaloni lehtesish edhe kur jeni te ngarkuar.
Shume e thjeshte per tu vendosur dhe
nuk ka nevoje per asnje mjet ndertimi.
Lejon ajrin e mire brenda dhe insektet jashte,
mund te perdoret edhe per te mbajtur kafshet shtepiake jashte shtepise.
Me material te erret najloni dhe me fibra poliamide.

Be the first to review “Perde Magnetike Magic Mesh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu