AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

RAFT PLASTIK

$ 20.83$ 41.66 (-50%)

In stock

| Raft plastik | organizon sende të ndryshme | i ndarë në 4 shtresa | montohet shumë thjeshtë | lëvizet shpejt | vendoset kudo |

Raft plastik, një zgjidhje ideale që ju ndihmon të sistemoni, organizoni sende të ndryshme.

Ky raft plastik përbëhet nga plastika ABS (e pathyeshme).

Mund të përdoret kudo, mund të përshtatet pothuajse në çdo hapësirë, i përkryer për t’u vendosur në kuzhinë, tualet, dhomë, garazh madje edhe në zyrë.

I ndarë në 4 shtresa është një zgjidhje përfundimtare që ju ndihmon për të ruajtur gjërat sipas preferencës.

Organizuesi me 4 shtresa, montohet shumë thjeshtë dhe mund të lëvizet shpejt.

 

Be the first to review “RAFT PLASTIK”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu