AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Raft Alumini për Kuzhinë

$ 18.92

In stock

Specifikimet: Ngjyra: Argjend (20 cm); E zezë (50/60/70/80 cm)

Materiali: Alumini hapësinor

Metoda e instalimit: Vidë / Ngjitës Lloji i artikullit: 20cm Rack; Rack 50cm + 8 grepa; Rack 60cm + 10 grepa; 70cm Rack + 10 grepa; Raft 80cm + 10 grepa

Gjatësia: 20cm / 7,87 “; 50cm / 19,69”; 60cm / 23.62 “; 70cm / 27.56″; 80cm / 31.5 ”

Gjerësia: 12,4 cm / 4,88 ” Lartësia: 10,1 cm / 3,98 ” Shndërrimi: 1 cm = 0,3937 inç, 1 inç = 2,54 cm]

Karakteristikat:

◆ Bërë nga material alumini me hapësirë ​​me cilësi të lartë, i fortë, anti-ndryshk dhe i qëndrueshëm.

◆ I lehtë për t’u instaluar. Dizajn i përshtatshëm i folesë së thikës. Saving Kursimi i hapësirës, ​​duke e bërë kuzhinën tuaj më të pastër dhe të rregullt.

Paketa e Përfshirë: 1 x Rack kuzhine 8/10 x grepa (opsionale)

Be the first to review “Raft Alumini për Kuzhinë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu