20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Find Back

L990.00L1,990.00 (-50%)

In stock

Ju ka humbur çelësi dhe jeni të stresuar se spo e gjeni. Keni një shoke një shoqe që spo e ndihmoni dot ky është momenti juaj.⠀

Praktike dhe shume e bukur.
Ideale per persona qe harrojne shume, si pershembull une.
Funksionon me bluetooth dhe mund te perdoret per android dhe per ios po ashtu.
Kur paisja tregon qe po gjen dicka ben zhurme dhe tregon drite te kuqe.
Mund te perdorni edhe harten e paisjes per te gjetur sendet tuaja.

Super!!!

Compare

L990.00L1,990.00 (-50%)

Përshkrim

Ju ka humbur çelësi dhe jeni të stresuar se spo e gjeni. Keni një shoke një shoqe që spo e ndihmoni dot ky është momenti juaj.⠀

Praktike dhe shume e bukur.
Ideale per persona qe harrojne shume, si pershembull une.
Funksionon me bluetooth dhe mund te perdoret per android dhe per ios po ashtu.
Kur paisja tregon qe po gjen dicka ben zhurme dhe tregon drite te kuqe.
Mund te perdorni edhe harten e paisjes per te gjetur sendet tuaja.

Super!!!

Reviews (0)

Be the first to review “Find Back”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

L990.00L1,990.00 (-50%)

Add to Cart