AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Set me 2 tepsi dhe spatula, Muhler, MR-2824S, Alumini, 24 cm / 28 cm, E kuqe

$ 43.24

In stock

Category:

Seti përmban: Tigan 24 cm 28 cm Spatula Alumini i ekstruduar për shpërndarje të barabartë të nxehtësisë. Veshje mermeri me cilësi të lartë që nuk ngjit. E pershtatshme per pianura elektrike, gazi, qelqi-qeramike. Përdorni enë najloni, druri ose silikoni. Mund të lahet në enë

Be the first to review “Set me 2 tepsi dhe spatula, Muhler, MR-2824S, Alumini, 24 cm / 28 cm, E kuqe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu