AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Portable Metal Fruit Rack

L 1,690.00

Clear

Magazinimi i gjerë: Shporta e magazinimit me kapacitet të madh mund të mbajë një sërë frutash dhe perimesh, si qepë, domate, karrota, tranguj etj.
Cilësi e besueshme: Shporta metalike e frutave është prej hekuri me cilësi të lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ndryshkut. mund të përdoret për një kohë të gjatë.
Instalim i lehtë dhe funksionim: Kjo shportë magazinimi është shumë e lehtë për t’u montuar, nuk ka nevojë për asnjë mjet. duhen vetëm disa minuta për të përfunduar montimin. mund të përdorni të anodizuar për të siguruar që sipërfaqja të jetë e lëmuar dhe e pastër.

Additional information

Color

Black, White

Be the first to review “Portable Metal Fruit Rack”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu