AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Celulari Ne Dush

$ 7.57$ 15.13 (-50%)

In stock

Mbajtese Celulari Ne Dush

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Mbajtese Celulari Ne Dush ideale per cdo shtepi. Me material plastike PP nga jashte, dhe nga brenda e gomuar per mos te e gervishtur ose demtuar celularin. Dimensionet e produktit jane 17×10 cm, dhe vjen ne ngjyre blu elegante per cdo shtepi. Mos u shqetesoni sepse produkti eshte universal dhe i ben cdo lloj celulari. Me adeziv te forte dhe shume rezistent ndaj ujit.
Kodi: #00017

Mbajtese Celulari Ne Dush

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Mbajtese Celulari Ne Dush ideale per cdo shtepi. Me material plastike PP nga jashte, dhe nga brenda e gomuar per mos te e gervishtur ose demtuar celularin. Dimensionet e produktit jane 17×10 cm, dhe vjen ne ngjyre blu elegante per cdo shtepi. Mos u shqetesoni sepse produkti eshte universal dhe i ben cdo lloj celulari. Me adeziv te forte dhe shume rezistent ndaj ujit.
Kodi: #00017

Be the first to review “Mbajtese Celulari Ne Dush”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu