AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Organizues i gjithanshëm i veshjeve të papërshkueshëm nga uji

L 2,490.00

In stock

Karakteristikat:
DIZAJNI MULTIFUNKTONAL: Kjo pemë e pavarur e sallës krenohet me dizajnin e saj 3 në 1, duke vepruar si një raft për kapele, raft këpucësh dhe organizues për sendet e vogla. Raftet me 5 nivele për këpucë, kuti, rroba të palosura dhe 16 grepa janë të disponueshme për të varur rrobat dhe gjërat e nevojshme të përditshme si kapele, shalle, çadra, çanta, peshqirë, çelësa, etj.
KAPACITETI I MJAFTSHËM: Ky raft i rregullueshëm i këpucëve ka përmasa rreth 60*28*175 cm/23,62*11,02*68,9 inç, i cili është mjaft i madh për të ruajtur deri në 15 palë këpucë dhe mund të hiqni një shtresë për të vendosur çizme ose sende të tjera të mëdha. I pajisur me raftet e këpucëve me 5 nivele dhe 16 grepa, organizuesi i rafteve të këpucëve ofron një zgjidhje kompakte, që kursen hapësirë për ruajtjen e këpucëve tuaja dhe mund të përdoret për të mbajtur edhe gjëra të tjera të nevojshme.
MATERIAL I FORTË DHE TË QËNDRUESHËM: Me çelik karboni të trashur dhe pëlhurë jo të endura me cilësi të lartë, të cilat janë të papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj ndryshkut, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, ky raft këpucësh ka qëndrueshmëri të shkëlqyer dhe është mjaft i fortë për të mbajtur llojet e ndryshme të këpucëve dhe sendeve të tjera. Struktura solide me kapacitet të fortë mbajtëse e siguron atë një opsion të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm për ruajtjen e shtëpisë tuaj.
Skenarët e shumëfishtë të përdorimit: Rafti përputhet mirë me çdo dekor tjetër në shtëpinë tuaj me ngjyrën e tij të zezë, ideale për hyrje, banjë, dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, korridor dhe dhomë të zhveshjes. Është projektuar për stilin tuaj të rehatshëm dhe të përshtatshëm të jetës.
Mbulesa ANËSORE Pëlhure: Ky raft këpucësh adopton modelin e mbulesës së pëlhurës anësore për të mbrojtur sendet e vogla brenda nga rënia dhe për të parandaluar pluhurin.

Specifikimet:
-Emri i artikullit: Raft për këpucë dhe kapele
– Materiali: Çeliku i karbonit
-Ngjyra: E zezë
-Përmasat: 60*28*175cm/ 23,62*11,02*68,9 inç
-G.W: 1470g/3,24lb

Lista e paketave:
1 * Raft këpucësh dhe kapelesh

Be the first to review “Organizues i gjithanshëm i veshjeve të papërshkueshëm nga uji”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu